Endijs marejs

Endijs Marejs atteicies no sadarbības ar Ivanu Lendlu 19.03.2014

Britu olimpiskais čempions tenisā Endijs Marejs atteicies no tālākās sadarbības ar treneri Ivanu Lendlu, ziņo britu mediji.

Federers sakauj Mareju un 34.reizi iekļūst 'Grand Slam' pusfinālā 22.01.2014

Savu 34. "Grand Slam" turnīra pusfinālu trešdien sasniedza šveicietis Rodžers Federers, kurš Austrālijas atklātā tenisa čempionāta ceturtdaļfinālā ar rezultātu 6-3, 6-4, 6-7 (6:8), 6-3 uzvarēja britu Endiju Mareju.

Gulbis pēc neveiksmes sezonas pēdējā turnīrā saglabā pozīciju ATP rangā 04.11.2013

Latvijas tenisists Ernests Gulbis pirmdien publicētajā ATP ranga sarakstā saglabājis 24.pozīciju.

Gulbis Kanādā pirmo reizi pārspēj Mareju 09.08.2013

Ernests Gulbis ceturtdien, 8. augustā, pirmo reizi sešos mačos uzveica britu pirmo numuru Endiju Mareju. Latvijas tenisa līderim tas izdevās Monreālas "Masters 1000" turnīra 3. kārtas spēlē – 6:4, 6:3.

Gulbis pakāpies par piecām vietām ATP pasaules rangā 04.02.2013

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis jaunākajā ATP pasaules rangā, kas publicēts pirmdien, pakāpies par piecām pozīcijām uz 131.vietu.

Džokovičs bez lielām problēmām sasniedz "Australian Open" finālu 24.01.2013

Serbijas tenisists Novāks Džokovičs ceturtdien bez lielām grūtībām apspēlēja spāni Davidu Fereru, un iekļuva Austrālijas atklātā tenisa čempionāta finālā.

Federers desmito reizi pēc kārtas iekļūst "Australian Open" pusfinālā 23.01.2013

Austrālijas atklātā tenisa čempionāta pusfinālā desmito reizi pēc kārtas trešdien iekļuva slavenais šveicietis Rodžers Federers, kurš 33.reizi karjerā spēlēs kāda "Grand Slam" turnīra finālā.

Marejs beidzot tiek pie sava pirmā 'Grand Slam' titula 11.09.2012

Par ASV atklātā tenisa čempionāta uzvarētāju svētdien kļuva brits Endijs Marejs, kurš tādējādi beidzot pirmo reizi karjerā triumfēja "Grand Slam" turnīrā.

Federers un Marejs ar pārliecinošām uzvarām sāk ASV tenisa čempionātu 28.08.2012

2012.gada Londonas olimpisko spēļu finālisti Endijs Marejs un Rodžers Federers pirmdien ar uzvarām sāka ASV atklāto tenisa čempionātu.
Brits Marejs, kurš turnīrā izlikts ar trešo numuru, ar rezultātu 6-2, 6-4, 6-1 pārspēja Krievijas sportistu Aleksu Bogomolovu.

Marejs negaidīti viegli uzvar Federeru un kļūst par olimpisko čempionu 06.08.2012

Par Londonas olimpisko spēļu čempionu savu līdzjutēju priekšā svētdien kļuva skotu tenisists Endijs Marejs, kurš finālā pārspēja pasaules pirmo raketi šveicieti Rodžeru Federeru.

Mājinieku favorīts Marejs piekto reizi pēc kārtas sasniedz Vimbldonas ceturtdaļfinālu 04.07.2012

Mājinieku favorīts Endijs Marejs otrdien piekto gadu pēc kārtas sasniedza Vimbldonas tenisa čempionāta ceturtdaļfinālu.

Gulbis pārbaudes turnīrā uzvar pasaules ceturto raketi Mareju 24.05.2012

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis ceturtdien paraugturnīrā Parīzē pieveica pasaules ranga ceturto numuru Endiju Mareju.

Gulbis ATP rangā zaudējis sešas pozīcijas 16.04.2012

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis jaunākajā, pirmdien publicētajā ATP pasaules rangā ieņem 84.vietu, kas ir kritums par sešām pozīcijām.